لیبل حرارتی آشورا

 

 

 

برچسب لیبل حرارتی هاي عسل سفارشي طراحي کنيد تا بسته بندي به دست آوردن و فعالیت خویش را ارتقاء دهيد

برچسب‌هاي عسلي ايجاد کنيد که مفتخر به نمايش آن باشيد و از آن براي معرفي متاع خویش به کارگیری کنيد. در ادامه انواع گوناگون موجود هست که مي توانيد به راحتي لوگو و اسم متاع خویش را در ادامه آن قرار دهيد. صورت شما را از رقبا متمايز مي کند. در ادامه ادامه بخوانيد تا بدانيد چطور مي توانيد برچسب شيشه عسل را براي نيازهاي مارک خویش تهيه و سفارشي کنيد.

 

چگونه برچسب هاي عسل سفارشي خویش را طراحي کنيم

بين فرمت هاي برش به میزان يا رول تعیین کنيد. براي مقادير کاهش از 250 عدد، ليبل هاي برش به میزان جداگانه توصيه مي شود. براي صاحبان مشاغلي که معمولا خودشان برچسب شيشه عسل را اعمال مي نمایند توصيه مي شود.

 

کساني که صدها تا هزاران شيشه را فراهم مي نمایند بايد رول چاپ کنند. هر رول براي کاربرد سريعتر به راحتي در ادامه يک ليبل دان قرار مي گيرد.

 

يک برچسب دقيقاً به صورت و میزان گزینه نياز خویش طراحي کنيد. برچسب عسل خویش را در ادامه هر يک از انواع استاندارد موجود چاپ کنيد: مربع، مستطيل، دايره يا بيضي. انواع ديگري نظیر شش ضلعي، قلب، و ستاره‌باران براي برچسب‌هاي برش‌شده در ادامه دسترس هستند.

 

ليبل هاي رول را مي اقتدار در ادامه هر میزان دلخواه و دلخواه چاپ کرد. میزان اي را تعیین کنيد که به میزان کافي وسیع باشد تا اسم کمپانی و ساير شناسه هاي شما را نشان دهد و در ادامه عين هم اکنون به راحتي روي شيشه شما قرار گيرد.

 

اگر به برچسب تغذيه عسل جداگانه در ادامه پشت نياز داريد، مي توانيد بيش از يک طرح را چاپ کنيد.

 

 

 

نام کمپانی و کالاي خویش را به شکل مات يا درخشان قابل قرائت چاپ کنيد. تمامی برچسب‌ها در ادامه يک مات زيبا و ضد تابش چاپ شده‌اند که به مشتريان امداد مي‌کند تا آنچه را که نياز دارا هستند ببينند و داده ها طولاني‌تري را بخوانند. روکش مات روي يک برچسب محکم 70 پوندي پوشانده شده هست که در ادامه درون منزل استمرار مي آورد.

 

برچسب 70 پوندي مطلوب براي درون منزل را نيز مي اقتدار به شکل درخشان چاپ کرد که جسارت و روشنايي رنگ هاي قوي خیس را نشان مي دهد. چنانچه به آن درخشش بيشتر نياز داريد، به سراغ درخشان‌ترين پوشش ما‌درها برويد که در ادامه برابر نور منعکس مي‌شود: براقيت بالا براي برچسب 70 پوندي و همچنين براي 4 ميلي‌متر مطلوب در ادامه فضاي گشوده موجود است. وينيل سفيد

 

براي آغاز ايجاد طرح خود، مي توانيد:

 

يک فايل فراهم چاپ را با فرمت PDF يا JPEG آپلود کنيد.

از ابزار طراحي آنلاين به کارگیری کنيد.

يک قالب را با فرمت دلخواه خویش بارگيري کنيد:

هوش مصنوعي

JPG

PDF

PSD

PUB

 

 

فايل خویش را قبل از چاپ بررسي کنيد. چنانچه تصميم به آپلود فايل داريد، «I need a PDF prove» را تعیین کنيد تا بتوانيد قبل از چاپ آن را بازدید و تأييد کنيد.

 

درباره ی fdsf sdfsdf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.